Finnmarksløpet 2019

En av de store begivenhetene i norsk idrett nærmer seg. En konkurranse som følges av mange både på NRK`s sendinger, men ikke minst gjennom løpets nettside og gps sporingen. Magasinet Trekkhundsport følger selvfølgelig også løpet. Men vi har også sett nærmere på en del av deltakerne. De vil bli presentert her i tiden fremover mot starten som går lørdag 9.mars. Under er en oversikt over de 138 påmeldte deltakerne i de tre klassene.

1.Thomas Wærner    Synnfjell, TorpaNORFL1200Veteran(3)
2.Dag Broch    TanaNORFL500Veteran(6)
3.Krister Höök    TanaNORFL500Veteran(6)
4.Urho Ahomaa    IvaloFINFL500Rookie
5.Yngve Opgård    AltaNORFL500Veteran(3)
7.Silvia Furtwängler    RaulandNORFL1200Rookie(2)
8.Jana Henychova    Horni MaxowCZEFL1200Veteran(3)
9.Sivert Kjøsnes    TorpaNORFL1200Rookie
10.Heinrich Lukk    AhunapaluESTFL500Rookie
11.Bjørn-Hugo Kristoffersen    TanaNORFL500Veteran(6)
12.Kari Thomassen    AltaNORFL500Veteran(1)
13.Mikael Sundström    RovaniemiFINFL1200Rookie(2)
14.Maren Lindahl    ØygardsgrendNORFL500Rookie
15.Sølvi Monsen    AltaNORFL500Veteran(5)
17.Tore J. Helistø    TanaNORFL500Veteran(4)
18.Heidi Johanne Havnås    NORD-TORPANORFL500Rookie
20.Dubelly Roland    GenèveSWIFL1200Rookie(1)
21.Vidar Myklevoll    AltaNORFL500Veteran(2)
22.Mailin Jerijervi    SVANVIKNORFL500Rookie
23.Cato Bruvik    ValdresNORFL1200Rookie
24.Mikal Lanes    VadsøNORFL500Veteran(3)
25.Juha Hokka    HannukainenNORFL500Veteran(1)
26.Siri Elisabet Holmelid    LeirsundNORFL500Rookie
27.Philip Ross    Edinburgh, ScotlandSCOFL500Veteran(1)
28.Ben Voigt    LangfjordbotnGERFL1200Veteran(5)
29.Nina Wivesoll Vollen    ElverumNORFL1200Rookie
30.Samuel Karlsson    AltaSWEFL500Rookie
31.Elisabeth Edland    NannestadNORFL500Veteran(8)
32.Richard Diset    PothusNORFL500Rookie
33.Steven Lietaer    WielsbekeBELFL500Rookie
34.Petter Jahnsen    TufsingdalNORFL1200Veteran(4)
35.Tove Sørensen    TromsøNORFL1200Veteran(18)
36.Oda Mortensen Ingstad    OsloNORFL500Rookie
37.Jo Jøldal    KongsbergNORFL1200Veteran(5)
38.Julie Travadon Coutelier    Megève, FranceSWIFL500Rookie
39.Ole Johnny Holten    AltaNORFL500Rookie
40.Arnt-Magnus Gamst    ReisadalenNORFL500Rookie
41.Matti Salmi    NellimFINFL500Veteran(1)
42.Jim-Ove Pedersen    StorslettNORFL500Veteran(1)
43.Helene Sørensen    Bærum/TanaNORFL JuniorRookie
44.Ole Wingren    NykarlebyFINFL500Veteran(5)
45.Catherine Fontaine    CheilléFRAFL1200Rookie(1)
46.Marit Beate Kasin    Valdres, NotoddenNORFL1200Veteran(3)
47.Espen Sønvisen Bech    AltaNORFL1200Veteran(3)
48.Sanja Heikkila    StorslettNORFL500Rookie
49.Magnus Helstrøm    KommelhaugenNORFL500Rookie
50.Riku Setälä    LuosuFINFL500Rookie
51.Jon Børge Stina    LuftjokNORFL1200Rookie(1)
52.Raine Niemi    AsikkalaFINFL500Rookie
53.Christian Høy Knudsen    AltaNORFL1200Veteran(4)
54.Johan Väisänen    KangosSWEFL500Rookie
55.Sven-Erik Gullbekk    Bergvang i AskerNORFL1200Veteran(3)
56.Bernd Helmich    AltaGERFL1200Veteran(6)
57.Laila Arvola    KvaløyaNORFL500Veteran(1)
58.Espen Burger    Svanvik norwegenNORFL JuniorRookie
60.Svein Kårtvedt    NessebyNORFL500Veteran(2)
61.Torkil Hansen    TromsøNORFL1200Veteran(3)
62.Michael Jeckel    SüssenGERFL500Veteran(1)
63.Wolfgang Simon-Nilsen    BalsfjordNORFL500Veteran(3)
64.John Erik Eriksen    HurdalNORFL1200Veteran(1)
65.Mads Leiddal    Ål i HallingdalNORFL500Rookie
66.Walter Kunz    LidsjöbergSWEFL500Rookie
67.Petra Kunz    LidsjöbergSWEFL500Rookie
68.Sigmund Pedersen    HåkøyaNORFL500Veteran(1)
69.Vidar Aastrøm    Ekkerøy – VadsøNORFL500Rookie
70.Linda Marie Monsen Vassdal    LongyearbyenNORFL500Rookie
71.Ralph Johannessen    DagaliNORFL1200Veteran(8)
72.Åsmund Snortheim    GlåmosNORFL500Veteran(4)
73.Ronny Wingren    SocklotFINFL500Veteran(6)
74.Dag-Ove Røste    SyllingNORFL500Rookie
75.Bjørnar Hansen Østigård    IsfjordenNORFL500Veteran(5)
76.Børge Johansen    KarasjokNORFL500Veteran(2)
77.Tuva Almås    StordNORFL500Rookie(1)
78.Jan Kåre Heiberg    GjøvikNORFL500Veteran(1)
79.Steinar Kristensen    Alta/JotkaNORFL1200Veteran(5)
80.Erika Zopf    RovaniemiFINFL1200Rookie(1)
81.Solveig Kristine Kvam    TrondheimNORFL JuniorVeteran(1)
82.Ronny Frydenlund    BrumunddalNORFL1200Veteran(8)
83.Herlof Hammari    Øvre AltaNORFL500Veteran(1)
84.Nora Själin    StorumanSWEFL1200Rookie(1)
85.Emma Lockhart    SkurdalenNORFL500Rookie
86.Daniel Haagensen    TomterNORFL500Rookie
87.Ivar Johan Sørli    GratangenNORFL1200Rookie(1)
88.Henriette Karlsen Brenna    KvaløyslettaNORFL JuniorRookie
90.Morgan Johnsen    BrevikNORFL500Rookie
91.Andrè Fjørtoft Bjørnstad    AskimNORFL1200Rookie
92.Monika Bøkestad    BindalNORFL500Rookie
93.Christine Karijord    Junkerdal/BodøNORFL500Veteran(2)
94.Birgitte Næss    Nord TorpaNORFL1200Veteran(4)
95.Stein Erik Opdahl    RypefjordNORFL500Rookie
96.Petter Karlsson    SlussforsSWEFL1200Veteran(4)
97.Aron Andersson    KirunaSWEFL500Rookie
98.Jan Slosar    KirunaNORFL500Rookie
99.Cedric Lemoine    Villeneuve Saint Georges (France)FRAFL500Rookie
100.Amund Kokkvoll    RørosNORFL1200Rookie
101.Kristian Walseth    AltaNORFL1200Veteran(7)
103.Roy-Åge Jensen Ugseth    ElvalandetNORFL1200Veteran(6)
104.Britt-Johanne Rundhaug    NordreisaNORFL500Veteran(3)
105.Thibaut Branquart    LambersartFRAFL500Rookie
106.Mina Skjøthaug Karlstrøm    LangfjordbotnNORFL500Rookie(3)
107.Jonny Beier    TanaNORFL500Veteran(1)
108.Ola Brennodden Sunde    GrimsbuNORFL1200Veteran(2)
109.Charlotte Nyheim Lambela    SkibotnNORFL500Veteran(2)
110.Ronja Persson    GäddedeSWEFL JuniorVeteran(1)
111.Mariell Kristensen    FagerfjellNORFL JuniorRookie
112.Ole Henrik Isaksen Eira    AltaNORFL JuniorVeteran(1)
113.Jimmy Pettersson    Norderåsen, ÖstersundSWEFL500Rookie
114.Silje Máret Somby    KarasjokNORFL500Veteran(1)
115.Trannois Guy    UriageFRAFL500Rookie
116.Heidi Vogel    WeischlitzGERFL500Rookie
117.Angela Wiatowski    DannefeldGERFL500Rookie
118.Arnt Ola Skjerve    JådårenNORFL1200Veteran(8)
119.Diana Sevkova    Nižný HrušovSVKFL500Rookie
120.Harald Tunheim    AltaNORFL500Veteran(21)
121.Roger Fossøy    MortenhalsNORFL500Veteran(3)
122.Bernt Henriksen    AltaNORFL500Rookie
123.Anders Schanche    HakadalNORFL500Rookie
124.Jo Inge Fuglesteg    ValdresNORFL500Rookie
125.Egil Eliassen    BeisfjordNORFL500Veteran(4)
126.Bernhard Klammer    GnesauAUTFL1200Rookie
128.Tom Frode Johansen    FuruflatenNORFL1200Veteran(20)
129.Kine Skaugen    NærosetNORFL500Rookie
130.Erle Amalie Fuglesteg    VasetNORFL500Veteran(1)
131.Emil Inauen    AppenzellSWIFL500Rookie(1)
132.Håkan Nisula    KarlstadSWEFL500Rookie
133.Aki Holck    RovaniemiFINFL1200Veteran(3)
134.Juho Ylipiessa    KurtakkoFINFL500Veteran(1)
135.Jiří Vondrák    RudníkCZEFL500Rookie
136.Maria Jøraholmen    AltaNORFL JuniorVeteran(1)
137.David Aslaksen    AltaNORFL JuniorVeteran(1)
138.Eirik Lindstad    LillehammerNORFL JuniorRookie
Previous Article
Next Article

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *